anasyafadan ürünlerimize ve iletişim formumuza ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler.

m
s

Hakkımızda

80 li ve 90 lı yıllarda peşinden koştuğumuz, bölgemizdeki çiftçilerin kendi ürettiği sebze ve meyveleri at arabalarıyla satan zerzavatçılar vardı. Aynı dönemde elinde güğümle mahallenin sokaklarında bağırarak süt satan, omzuna aldığı denkle birlikte her iki tarafı kaymaklı yoğurt olan yoğurtçular.


İşte bu bahsettiğimiz insanlar bizim babalarımız, dedelerimizdi. Biz geleneksel çiftçilikten gelerek o güzel günleri bu günlere taşıyoruz. Babalarımızdan, dedelerimizden ne gördüysek, aynı özenle ve aynı doğallıkla hala evinize ulaştırıyoruz.


Günümüzde organik diye tabir edilen doğal çiftlik ürünleri, oldukça yüksek fiyatlara satılıyor. Yüksek fiyatlardan ziyade, bu ürünlere ulaşmanız bile oldukça zor, fakat aslında geleneksel üretim olarak bildiğimiz ( organik ürünler ) sanıldığı gibi çok uzağınızda değil. Her gün çocuklarınızın ve sizin tükettiğiniz bu ürünleri kapınıza kadar getiriyoruz.


Bizim vizyonumuz ve misyonumuz, şehirleşme hayatının hızlandığı, insanların bir dakikalarının bile değerli olduğu bu günlerde kaliteden asla ödün vermeden, geleneksel lezzetleri ve gıdaları müşterilerimize ulaştırmaktır.


Sürdürülebilir tarım ve hayvancılık ile, kendi hayvanlarımızdan ürettiğimiz süt ve süt ürünlerini, hiçbir katkı maddesi kullanmadan ve doğallığını asla bozmadan günlük olarak kapınıza ulaştırmayı hedef haline getirdik. Sağıldığı andan itibaren hızlı bir şekilde ürünleri kapınıza ulaştırmak için lojistik ekibimizi güçlendiriyor ve müşterilerimizi memnun etme gayretini sürdürüyoruz.


Gelecek yıllarda da aynı doğallık ve özveri ile, bize güvenen siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vermeye devam edeceğiz.

Call Now ButtonHEMEN SİPARİŞ VERİN